Перший день-День загону

30.05.2016.

Промайнув ще один навчальний рік. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку на морі, в селі, в стаціонарних чи пришкільних таборах. Ось і в цьому році під час канікул школярам сумувати не доводилося. З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку на базі Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 травня 2016 р. розпочав свою роботу пришкільний табір ‘’Посмішка’’, який охопив відпочинком 115 дітей, серед яких учні із соціально-незахищених сімей різних вікових категорій, ті хто мають статус потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, діти-переселенці, діти, чиї батьки відстоюють мир на сході України і просто обдаровані учні.
Тепер замість звичної науки в стінах рідної школи малеча буде розважатися та відпочивати. З нагоди відкриття мовного табору у школі відбулася урочиста лінійка, на якій виступили вихованці 4-А класу та гуртківці ТІАКВАН-ДО(керівник Гудзенко В.М.)/Files/images/20160530_093709.jpg
/Files/images/20160530_092013.jpg Із 115 дітей створено 7 загонів та призначено 7 вихователів: Гоєнко І.М., ФедотоваМ.О., Бобровська Н.М., Єналєєва Г.В., Добровольська Г.В., Односум В.В., Тиміш К.М. Всі вихованці табору залучені до роботи з учителями англійської мови:Козинчук О.С. , Шара І.С., Кулинич Ю.С., Сопівник О.М. , та студентами-волонтерами: Ганич Г.А., Терещенко О.О., Коломієць М.Р.
У перший день табору з учнями був проведений інструктаж з техніки безпеки. Учні разом з вихователями вивчили назву, девіз і пісню табору ‘’Посмішка’’. А з учителями англійської мови та волонтерами розпочали роботу над тематичними проектами:
-Здорове харчування/Files/images/20160530_093502.jpg
-Міцна сім’я - міцна держава
-Чарівний світ природи
-Робочий день
Все це проходило на території школи. Робота в таборі проводиться за тематичними днями.
Бажаю вихованцям легко засвоїти нові знання з іноземної мови та отримати задоволення від навчання та відпочинку.

Другий день-День здоров’я

31.05.2016

Табірна зміна розпочалася з проведення інструктажів з техніки безпеки під час занять,праці і відпочинку в мовному пришкільному таборі «Smile»
У цей день учні літнього табору розвивали навички усного мовлення з англійської мови, з теми: «Овочі і фрукти» (Шара І.С.) , «Домашні і дикі тварини» (Кулинич Ю.С.),

Галерея "Навчання в таборі"

«Робочий день» (Козинчук О.С.), грали у спортивні ігри на шкільному стадіоні, провели ранкову зарядку під девізом «В здоровому тілі, здоровий дух». Провели годину спілкування: «Спілкуємося залюбки англійською».
Табір відвідали представники департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Бендерець Наталія Миколаївна з цінними подарунками для вчителів іноземної мови та волонтерів, що працюють у мовному літньому таборі.

Третій день-День творчої майстерні

01.06.2016

Сьогодні перший літній день і в Україні як і у всьому світі відзначають добре і радісне свято- День захисту дітей. Дитинство- це чудова пора сподівань на прекрасне життя і здійснення мрій. Любі діти ! Ви – майбутнє нашої держави. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. А ми дорослі віримо, що ви знайдете своє покликання і той єдиний вірний шлях і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами. /Files/images/P6010108.JPG /Files/images/P6010106.JPG
/Files/images/P6010105.JPG Після ранкової зарядки та робочої лінійки, вихователі загонів з дітьми провели інструктаж з техніки безпеки. А вчителі англійської мови та волонтери продовжили роботу над проектами і провели конкурс малюнка емблеми свого загону, а потім презентували їх учасникам інших загонів. Вчитель музики Гірак Л.М. з учнями 5-6 класів провела годину спілкування ‘’Мир без війни’’. Учасники інших загонів переглянули мультфільми іноземною мовою та провели спортивні змагання під девізом ‘’Мирна країна-щаслива дитина’’. У загоні ‘’Квіти’’ була проведена гра на розвиток кмітливості і взаємодопомоги.
В кінці робочого дня до табору завітав голова Святопетрівської сільської ради Овсієнко Антон Михайлович та депутат сільської ради Кияниця О.М. з чудовими спортивними подарунками для активних ігор на свіжому повітрі (футбольні та волейбольні м’ячі, скакалки, бадмінтон, спортивні круги, тенісні набори, бумеранги)./Files/images/P6010111.JPG /Files/images/P6010110.JPG
Зичу вам хлопчики і дівчатка міцного здоров’я, успіхів, змістовного відпочинку у пришкільному мовному таборі та під час літніх канікул.

Четвертий день — день англійської мови.

02.06.2016

Так само як і в інші дні учні 1 – 7 загонів зібралися на шкільному подвір'ї на ранкову зарядку, яка була веселою і заряджала енергією на цілий день. Після зарядки відбулася робоча лінійка, на якій було зроблено підсумки роботи табору за попередні дні і визначено план роботи на наступні. Зразу ж після лійки учні 5 – 7 загонів поїхали на екскурсію в «Містечко професій» (вул.. Заболотного, 37), а учні інших загонів займалися за планом роботи кожного загону: вчитель фізкультури Гудзенко В.М. провела спортивні ігри «Старти надій»;вчителі англійської мови Сопівник О.М. і Кулинич Ю.С. провели вікторину «Найрозумніший» і учні показали свої знання з мови; вихователі Єналєєва Г.В., Гоєнко І.М., Федотова М.О. зі своїми вихованцями грали у рухливі ігри «Хитра лисиця» і «Мисливці і зайці». Також в таборі працюють волонтери — Коломієць Марія з темою «Шукачі скарбів».
Сподіваюся наступного року від бажаючих побувати у пришкільному літньому мовному таборі не буде відбою.

П'ятий день — день родоводу.

03.06.2016

Родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надії, це твоя віра й прагнення, це твоя фортеця. Наша шкільна табірна родина міцна та дружня. Ми підтримуємо один одного, допомагаємо, радіємо кожному найменшому успіху. Як в кожному таборі у нашій родині є своя назва «Smile», емблема, девіз і весела, патріотична пісня. З них ми кожного дня розпочинаємо роботу в таборі і дружньо і весело проводимо цілий день.
Ось і сьогодні після лінійки вихователі в кожному загоні провели бесіду на тему «Правила техніки безпеки з електрообладнанням (зачепінг)». Вчителі І.С.Шара і Ю.С,Кулинич продовжили роботу над проектом «Моє родинне дерево» та «Їжа українців». Учні загонів «Квіти» та «Найкращі» провели конкурс малюнку на асфальті «Моя сім'я». Також ми співали англійські пісні та грали веселі рухливі ігри на свіжому повітрі. По закінченню дня вихователі провели хвилинку безпеки «Дорога додому.»
Тож : Живіть всі дружно і крилато,
Щоб рід людський наш не збіднів.
Любов оберігайте свято,
Навчіться добрих, щирих слів.
І світ любіть, що наче казка,
Для нас відкрився у житті.
І сонечкова щира ласка,
Хай зігріває вас в путі.

День шостий — моя Батьківщина — Україна.

06.06.2016

Україна — держава, в якій ми живемо. Це ті землі, на яких живуть українці з давніх-давен. Україну перетинає велика річка – Дніпро. Столиця України – Київ. Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. Її красою захоплювались поети, художники та композитори.
… Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,
Оці степи, це небо, ці ліси,
Усе так гарно, чисто, незрадливо,
Усе як є – дорога, явори,
Усе моє, все зветься Україна.
Л.Костенко
Сьогодні у літньому пришкільному мовному таборі особливий день. Учні молодших загонів поїхали на екскурсію у музей "бджолярства", а ми учні старших загонів разом з вихователями, викладачами англійської мови та волонтерами мандрували чарівними стежками нашої неозорої, квітучої України та відпочивали. В цей день ми готували:
— Розповiдь про видатних людей України, які прославили нашу країну на весь свiт(за плакатом «Видатні українці»)
— Подорож картою України
— Декламували вірші підготовлені учнями.

День сьомий — День нааціональної кухні.

07.06.2016

Українці - привітний і гостинний народ, який вміє нагодувати так, щоб щедрий стіл запам'ятався, змусив повернутися або спонукав гостей приготувати національні страви у себе вдома. Рецептів усіляких смаколиків у нас тисячі, адже навіть борщ у різних куточках країни готують абсолютно по-різному. . А тому украї́нська ку́хнямає характерний стиль
приготування їжі, практика і традиції, які пов'язані з українською культурою.
Вихованці старших загонів разом з викладачами і волонтерами мандрували стежками української національної кухні:
Подорож «Хліб усьому голова».
Віртуальна гра «Добрий борщик»
Розучування народних закличків:
Дощику, дощику!
Зварю тобі борщику
У новенькому горщику,
Поставлю на дуба,
Лини, як з луба, —
Цебром, відром, дійничкою
Над нашою пшениченькою!
Так як в давнину борщ був своєрідною ритуальною їжею, яку приносили у жертву дощовим хмарам.
А учні молодших загонів поїхали на екскурсію у «Містечко професії».

Галерея "екскурсії табору"


День восьмий — день проектів

08.06.2016

Діти працювали над складанням проектів, грали в мовне лото, під час гри вони повторили числівники в англійській мов практикувались у читанні скоромовок на англійській мові. З великим задоволенням учні грали в рухливі ігри на шкільному спортивному майданчику під час яких повторили, як вимовляються рухи на англійській, та організували інсценізацію казки «Вовк та семеро козенят » на англійській мові. Також було проведено заочну екскурсію до Лондона.
Вихованці 5-7 загонів їздили на екскурсію в музей бджільництва
(вул. Заболотного, 19)

День дев'ятий — День закриття табірної зміни

09.06.2016

Діти зробили завершальну роботу над проектом – з’єднали всі зроблені фотографії з написами слів на англійській мові, кожен учень розповів, чому йому було цікаво працювати над проектом, що корисного він отримав від цього проекту, що найбільше запам’яталось під час роботи над проектом.

Галерея "Заключний день табору"

Відбулася урочиста лінійка закриття табірної зміни на якій було зроблено підсумки роботи всіх учасників пришкільного літнього відпочинку, вручено подяки, грамоти за активну участь у громадському житті табору. А вихованцям літнього мовного табору ще і сертифікати. На святі виступили юні таланти, були запрошені гості.
У нас усіх прощальний настрій,
Ми схвильовані украй,
Бо сьогодні ми говоримо:
Рідний таборе, прощай.
Тож бажаємо всім дітям, батькам і вчителям гарного літнього відпочинку. Але ми не прощаємося, а тільки кажемо «До нової зустрічі».
Кiлькiсть переглядiв: 115
08141, Київська область, Києво-Святошинський район, с.Святопетрівське, вул. Центральна, 138 А
Телефон: (04598) 5-90-34; 5-89-08
Email: petrivskaznz@ukr.net

Дата останньої зміни 13 Листопада 2018

Фотогалерея