Графік проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році


№ з/п Назва предмету Дата проведення Навчальний заклад, на базі якого проводиться олімпіада Класи, учні яких беруть участь у II етапі Відповідальний
1. Біологія 04.11.2017 Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 8-11 Джижуленко Л.Г.
2. Українська мова і література 05.11.2017 Соф.-Борщагівський НВК “СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” 7-11 Прокуда В.О.
3. Іноземні мови (англійська) 11.11.2017 Соф.-Борщагівський НВК “СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” 8-11 Байрамова Г.О.
4. Екологія 12.11.2017 Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 10-11 Джижуленко Л.Г.
5. Образотворче мистецтво 12.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8-11 Байрамова Г.О.
6. Трудове навчання 18.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 8-11 Джижуленко Л.Г.
7. Інформатика 19.11.2017 Боярський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» 8-11 Незабитовський І.М.
8. Історія 25.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 8-11 Дікова В.Г.
9. Хімія 26.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 7-11 Дікова В.Г.
10. Математика 02.12.2017 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» 6-11 Незабитовський І.М.
11. Географія 03.12.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 8-11 Дікова В.Г.
12. Правознавство 09.12.2017 Боярський НВК “Гімназія - ЗОШ І ступеня” 9-11 Дікова В.Г.
13. Фізика 10.12.2017 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І_ІІІ ступенів №3» 7-11 Незабитовський І.М.
14. Інформаційні технології 16.12.2017 Боярський НВК “Гімназія - ЗОШ І ступеня” 8-11 Незабитовський І.М.
15. Мови та літератури національних меншин України (російська) 17.12.2017 Соф.-Борщагівський НВК “СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” 8-11 Байрамова Г.О.
16. Економіка 23.12.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 9-11 Дікова В.Г.
17. Астрономія 24.12.2017 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» 10-11 Незабитовський І.М.
18. Зарубіжна література 24.12.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 7-11 Байрамова Г.О.
Кiлькiсть переглядiв: 113

Дата останньої зміни 27 Червня 2018

Фотогалерея