Повернутися до звичайного режиму

Історія школи

Перша школа на хуторі Куликівка зявилася у 30-х роках ХХ століття. До того часу дітей до школи водили в Білогородку.
Школу на хуторі Петровському відкрили незадовго до Великої Вітчизняної війни. Учителювали П.І.Колішенко та його дружина Юлія Іванівна. У школі було чотири класи, вчилися після обіду.
Під час війни будівля школи була зруйнована: діти навчалися в селянських хатах.
У листопаді 1949 р., підтримуючи ініціативу трудівників колгоспу ім. Петровського, виконком Києво-Святошинської райради депутатів трудящих вирішив передати для будівництва на х.Петровському початкової школи приміщення такого самого закладу с.Романівки і виділити 1,5 тис.крб. для його перевезення.
З 1960 р. початковою школою завідувала К.І.Васякіна. З вересня 1962 р. школу очолила Г.С.Дмитренко-Ілічкіна. З 1975 р. директором Петровської початкової школи була призначена Г.І.Авраменко, яка очолювала її до відкриття школи-восьмирічки.

/Files/images/vse/File0005.jpgПерший директор школи Литвин М. Ф

Першим директором нової школи призначили М.Ф.Литвина. Завдяки його господарським турботам було обладнано навчальні кабінети і майстерні, створено спортивну базу.
З 1988 р. колектив очолив С.Т.Костюченко. Він налагодив тісні зв’язки з радгоспом “Плодорозсадницький”, який надавав матеріальну допомогу школі в ремонті, допомагав у створенні матеріальної бази кабінетів, обладнанні комп’ютерного класу.

/Files/images/vse/File0090.jpgПерша лінійка 1 вересня 1986р/Files/images/vse/File0006.jpgУрочисте перерізання червоної стрічки 1986р.
Після виходу С.Т.Костюченка на заслужений відпочинок школу очолив Б.В.Демків. З його приходом у колективі відбулися значні кадрові зміни, що стало поштовхом для активізації методичної роботи в школі, пожвавлення спортивного та культурного життя молодих вчителів з яких, в основному, складається педагогічний колектив.
В школі оновлено спортивну базу, реконструйовано спортивний стадіон, створено дві футбольні команди з учнів школи та жителів села, роботу яких скеровує вчитель фізкультури Муравський В.В.
Неодноразово спортивна команда вчителів школи завойовувала призові місця в спортивних змаганнях серед педагогічних працівників Києво-Святошинського району.
Вчителі школи - активні учасники громадського життя школи, села, району: хоровий колектив та вокальний ансамбль “Петрівчаночка” з радістю зустрічають жителі села на всіх сільських святах.
Завдяки плідній співпраці адміністрації школи, виконавчого комітету сільської ради, депутатського корпусу та відділу освіти в школі побудовано міні-котельню, здійснено сучасний ремонт шкільних приміщень та класних кімнат.
Глибоке розуміння проблем школи сільським головою Овсієнком А.М., виконкомом та депутатами сільської ради сприяє можливості щорічного оздоровлення учнів школи в пришкільному таборі “Світанок” та виїзному таборі “Хвиля”.
За багаторічну, плідну співпрацю та значний особистий внесок у розвиток освіти села сільський голова Мнишенко В.П. у 2006 р. був нагороджений нагрудним знаком “Відмінник освіти України”.
За 27 років у школі 723 учнiв здобули неповну середню освіту, 411 з яких отримали атестат про загальну середню освіту. Гордістю школи є 25 Золотих медалісти та 9 випускників, що нагороджені Срібними медалями.
На сьогоднішній день у 21 класах школи навчається 454 учні. Їх наставниками є 36 небайдужих вчителів. Школа працює в дві зміни.
Пріоритетом у школі є особистість учня і прагнення перетворити навчання у джерело розвитку дитини. Керуючись розумінням того, що кожен учень володіє тільки йому притаманними особливостями пізнавальної діяльності і емоційного життя, вчителі школи намагаються застосувати індивідуальний підхід, надаючи перевагу створенню на уроках і поза ними особистісно зорієнтованої моделі навчання і виховання.
Особливого значення у навчально-виховній роботі педагогічний колектив надає естетичному вихованню. Учениця школи Марина Пархоменко (випускниця 2008 р.) – учасниця програми “Крок до зірок”, лауреат Всеукраїнського пісенного конкурсу “Таврійські ігри”.
Ученицею школи Григорчук Юлією (випускниця 2003 р.) та вчителем музики Луценком М.А. створено Гімн школи, який лунає на всіх шкільних урочистостях. Це стало поштовхом для подальшого створення шкільних символів.
У школі діє учнівське самоврядування “Юні петрівчани”, основною метою якого є розвиток соціально-активної, гуманістично-спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості.
У 1999 році в Петровському знайшли свою домівку 50 дітей, обділених батьківською увагою. Своєю турботою їх оточили вихователі Міжнародної благодійної фундації “Моя Сім'я” (президент – Корнійко Р.І.). Педагогічний колектив школи тісно співпрацює з колективом вихователів “Отчого Дому”, а діти – вихованці “Отчого Дому” – є членами шкільної сім’ї .
Кiлькiсть переглядiв: 1440