В бібліотеці Святопетрівської ЗОШ І – ІІІ , існує традиція проведення щоквартальних виставок. Такими за І семестр 2016/2017 н.р. стали:


/Files/images/bbloteka/Фото№1.jpg

· Створення літературної композиції до дня «Українського козацтва» (Фото№1). /Files/images/bbloteka/Фото№2.jpg

·/Files/images/bbloteka/Фото№1.jpg Презентація друкованих видань до «Дня гідності», котрий що року проводиться 21 листопада. (Фото№2).

Та виставки, які є не динамічними, що дає моливість учням більш детальніше вивчати цікавий для них матеріал: зокрема «Вивчай конституцію», «Духовне коріння Київщини», «Наша мова» та інші (Фото№3)..

.

.

.

.


В жовтні 2016 року серед учнів 1-х класів було проведено конкурс «Моя найулюбленіша книга (бібліотека)», який був присвячений Всеукраїнському місяцю бібліотек, що проводився під гаслом «Книга і читання важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Найоригінальніші дитячі праця прийняли участь в динамічній виставці «Книга очами дитини» (Фото №1). Та були представлені в матеріалах до Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017» в номінації: «Бібліотека – виховний простір навчального закладу» (Фото 2 - 6) .

/Files/images/bbloteka/Ф2..jpg/Files/images/bbloteka/Ф3..jpg/Files/images/bbloteka/Ф6..jpg/Files/images/bbloteka/Ф4..jpg


Зимова гра-бродилка «50 кроків до мрії» розпочнеться 26 грудня!

/Files/images/baneri/Оголошення.jpg

"Запрошуємо дітей від 5 до 14 років на зимових канікулах до участі у програмі дозвілля «50 кроків до мрії» в Національній бібліотеці України для дітей".


Мамине сонечко


Для мене книга – світло дня,

Для мене книга – зорі ночі…

Моя сім’я, моя рідня,
Мій розум, серце, мої очі…
Без книги я не проживу,
Вже як без вирію лелека…
Я і крізь вічність оживу
В отім святім – Бібліотека.

Голодомор 1932-1933років -геноцид Українського народу.Великий голод 1932-1933 років в Україні забрав життя від 7 до 10 мільйонів невинних людей. УКРАЇНА ПАМ'ЯТАЄ! СВІТ ВИЗНАЄ!

04.12.2015р у бібліотеці відбувся захід:"Життя - це мить,зумій його прожити". Мета: допомогти учням зрозуміти суть людського життя,визначити своє місце в ньому,розвивати в учнів допитливість,інтерес до навколишнього життя,формувати ціннісні судження про гармонійне життя,виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети.

Пам'ятай! Життя є дар,великий дар.І той,хто його не цінує,цього дарунка не заслуговує. Леонардо да Вінчі.

10.12.2015року у Петрівській школі відбулася запланована педагогічна рада на тему:"Виховання успішної свідомої особистості через співпрацю вчителів,учнів,батьків". Була переглянута презентація на тему:"Виховання працею"

19.12.2015р.

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки,а також пишуть листи до Святого Миколая.Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному.

Нині ми пов'язуємо Свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємось про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками. Святий Миколай - це реальна історична особа- візантійський єпископ, що прославився своєю любов'ю до дітей і допомогою бідним.До зимових свят підготувалася і бібліотека.Своїх користувачів вітає книжковий СНІГОВИК! та книжкова ЯЛИНКА!

16.12.2015року у школі проходила акція "Подарунки від Миколая".

До цього Дня школа готувалася з великою відповідальністю.Учні школи готували подарунки учасникам АТО,малювали малюнки,писали листи з побажаннями. Бібліотека також не залишилась осторонь, допомагали вчитель Князєва В.В та шкільний психолог Сіродан О.І.

22.01.2016 року до Дня Соборності в бібліотеці підготовлена книжкова виставка "День Соборності і Свободи України"та пройшли відео - уроки з учнями 9,6а,6б класів.

"Незалежніст починається з тебе" відео-урок з інтернет посилання:"Ланцюг єднання " у січні 1990року, "Свято злуки" з подальшим обговоренням вчителем історії Коломієць Л.Ф..

23.02.2016р Вшановуємо пам'ять Великого Каменяра.

27 серпня цього року українська громадськість святкує 160років з дня народження великого письменника Івана Яковича Франка.

У травні минає сота річниця з дня смерті митця.

Березень місяць вшановуємо памёять Т.Г. Шевченка.У бібліотеці пройшли такі заходи.

09.03.16р Книжкова виставка "Живий шевченко"

12.03.16р Вікторина "тарасове слово звучатиме вічно"

14.03.16р Урок "Тарасове слово звучатиме вічно"(памёятники Т.Г. Шевченку)

Всеукраїнський тиждень дитячого читання - розпочався !

21.03.16р Огляд книжкових новинок "Вже до нас прийшла весна"

22.03.16р Гра - тренінг "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

23.03.16р Читаємо книги разом "А , ВИ, Читали?"

24.03 16р Конкурс дитячого малюнку "Ніколи не сумую, читаю, малюю"

25.03.16р Відео подорож "Від папірусу до книги"

Кiлькiсть переглядiв: 29
08141, Київська область, Києво-Святошинський район, с.Святопетрівське, вул. Центральна, 138 А
Телефон: (04598) 5-90-34; 5-89-08
Email: petrivskaznz@ukr.net

Дата останньої зміни 13 Листопада 2018

Фотогалерея